REKLAMA

Ustka (Polsko)

Ustka - COLUMBUS

#panorama
Živé vysílání na leden 8, 2017
zobrazení

Popis

Pokud si myslíte, že Ustka znamená... prázdnotu, jste na velkém omylu. Pokud dodáme, že máme na mysli letní sezónu, není to ani chyba, ale velbloud. Ustka je nádherné přístavní město, které je zároveň lázněmi. To neznamená, že se zde můžete setkat pouze se staršími lidmi. Nic zavádějícího. Stačí se podívat do naší kamery na nedalekou promenádu, po které se procházejí mladá opálená těla. Nedaleko pláže je také z čeho vybírat..

Hospoda COLUMBUS je jediným takovým klimatickým místem v samém srdci Ustky, hned vedle majáku.
Jedná se o restauraci s širokým výběrem čerstvých baltských ryb a nabídkou polské a evropské kuchyně. Každý si zde najde něco pro sebe, počínaje různými chuťovkami - ideálními doplňky k pivu, přes výběr ryb, mořských plodů, salátů a polévek až po pozoruhodné hlavní chody.

Hudba v pozadí je vždy příjemná pro ucho - ve vybrané dny se hraje živě, a za okny je jedinečný výhled - přímo na krásnou promenádu, což zaručuje, že se hosté cítí v pohodě, mohou relaxovat a na chvíli zapomenout.

Zveme vás na kulinářskou cestu a návštěvu různých zákoutí chutí a vůní. Doufáme, že čas strávený v naší restauraci ve vás zanechá příjemné a nezapomenutelné vzpomínky.

www.columbus.ustka.pl

Počasí
broken clouds

16°C

USTKA

Mapy
REKLAMA
1 Komentáře

Přihlášení připojit se k diskusi

decker

Kamera OK lecz te lampki przed kamerą to porażka

decker | 8 měsíců, 1 týden ago | 0 Replies
0 0

Přihlášení připojit se k diskusi


REKLAMA

Chat

REKLAMA
Odesílání zpráv pouze přihlášeným